Mūsų pramogų dalyvių atsiliepimai po renginių yra vienas iš variklių, kas skatina dar labiau stengtis ir kurti dar smagesnius nuotykius jums

Atsiliepimai

Palangos orientacinės varžybos buvo tokios įtraukiančios ir smagios, kad pasibaigus būtume neprieštaravę dar kilometrą-kitą praeiti. Užduotys nustebino kūrybiškumu ir įvairove. Nuo šiol Vytautas - mėgstamiausias orientacinių organizatorius Lietuvoje!

Giedrė, Rotary Sumus narė

Draugiška atmosfera, punktualumas, konkretumas, iki smulkmenų apgalvotos detalės, jauki aplinka varžybų ir jų pertraukų metu, aukšto meistriškumo varžovai - tai tik keletas dalykų, dėl kurių kasmet dalyvauju Vytauto ir jo klubo organizuojamose petankės varžybose. Žavi tiek pats organizavimas, tiek asmenybės kūrybiškumas, todėl su nekantrumu laukiu naujų projektų ir varžybų formatų!

Irma, LT petankės moterų rinktinės žaidėja

Jau ne pirmą kartą dalyvaujam Vytauto organizuojamose žaidimuose ir nė karto neteko nusivilti. Yra kur reikia pasukti smegenis, pajudėti ar padaryti kai kuriuos iššūkius sau. Tikrai dar sudalyvausiu jo organizuojamuose žaidimuose..”

Remigijus

Teko ne kartą sudalyvauti skirtingose suorganizuotose veiklose. Dalyvių vertinimas – verta! Šventės buvo kitokios, suteikiančios žinių, suvienijusios šventės dalyvius, įtraukiančios, padėjusios užmiršti rūpesčius ir pasinerti į naujus nuotaikingus atradimus. Jei ieškote, kaip paįvairinti savo šventę ar vakarėlį – rekomenduojame.!

Sondra ir Jurgis

Mus rekomenduoja